Aktualności

Święty Mikołaj na lodowisku GOSiR w Jedliczu

IMG_4308_0.JPGSpotkanie ze Świętym Mikołajem na lodowisku to już stały punkt harmonogramu imprez organizowanych przez nasz ośrodek. Podobnie jak w latach poprzednich Święty Mikołaj w asyście Śnieżynki zawitał do nas w dniu 6 grudnia 2018r. i oczywiście wzbudził duże zainteresowanie oraz wiele emocji wśród licznie zgromadzonych dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

Atrakcją dwugodzinnej imprezy okazały się zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od Św. Mikołaja słodkie upominki, a uczestnicy konkursów dodatkowo darmowe wejściówki na lodowisko.

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

GOSiR Jedlicze

 

XIX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległościowy w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA

DSC03030_0.JPGJuż po raz XIX pasjonaci Piłki Siatkowej spotkali się na Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju Niepodległości.

Turniej odbył się na dwóch obiektach sportowych: Szkoła Podstawowa w Ustrobnej, hala sportowa GOSiR w Jedliczu w dniu 18.11.2018.

W zawodach wzięło udział 15 drużyn podzielonych na cztery grupy A , B – zawodowa seniorska

i dwie grupy C, D – drużyny amatorskie

XVII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości

part_0.jpeg17 listopada na Hali GOSiR w Jedliczu odbył się Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki w ramach którego rozegrano XVII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorem turnieju był klub UKS 15 Krosno, współorganizatorami byli Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Podkarpacki Okręgowy Związek Judo oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Międzynarodowe zawody zgromadziły blisko 300 judoków z Polski, Ukrainy, Rumunii, Serbii, Czech i Słowacji. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik. Patronat Medialny na turniejem objął portal terazkrosno.pl.