Aktualności

Finał „Drzewka za butelkę” w Gminie Jedlicze

WP_20171115_09_30_41_Pro_0.jpgW ubiegłą środę 15.11.2017 r. na hali GOSiR Jedlicze miał miejsce drugi już finał akcji prowadzonej przez Spółkę ORLEN Południe w ramach Programu Odpowiedzialność i Troska pod tytułem „Drzewko za butelkę”. Celem tego przedsięwzięcia jest podnoszenie świadomości i wrażliwości ekologicznej, a także promocja konkretnych wzorców działań wśród dzieci i młodzieży szkolnej naszej Gminy, do których ta akcja została skierowana. W tym roku czynny udział wzięło 14 placówek oświatowych Naszej Gminy, w tym 5 przedszkoli i 9 szkół podstawowych.

XII Międzywojewódzki Memoriał im. BOGUSŁAWA DZIURY w strzelectwie sportowym Jedlicze 10-11 listopada 2017 r.

IMG_3928_0.JPG

Już po raz XII-sty na terenie hali sportowej GOSiR w Jedliczu spotkali się pasjonaci strzelectwa sportowego reprezentujący różne szkoły oraz kluby strzeleckie z całej Polski. W ciągu dwóch dni turnieju rozegrano konkurencje strzeleckie z pistoletu i karabinka pneumatycznego, a ponad 160 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, rywalizowało o miano najlepszego strzelca zawodów.

Szersza relacja z zawodów w załącznikach

Komunikat XII Memoriał B.Dziury-SZKOŁY

V EDYCJA JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

DSC_0083_0.jpgW sobotnie przedpołudnie 14.10.2017r. w Jedlickim Parku, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zorganizował V Edycję Jesiennych Biegów Przełajowych. W tegorocznych zawodach wystartowało blisko 80 zawodników i zawodniczek. Podczas imprezy najmłodsi biegacze rywalizowali ze sobą na dystansach 60m i 100m, uczniowie do klasy VI szkoły podstawowej mogli sprawdzić swoje siły na dystansach od 200 do 600 m, zaś VII-o klasiści i gimnazjaliści biegali na dystansie – 1000m. Zorganizowane zostały również dwa biegi w kategorii open kobiet na dystansie 3km oraz open mężczyzn na dystansie 5 km. Trasa biegów w kategorii open jak również biegu na dystansie 1km była bardzo wymagająca. Biegacze mieli do pokonania około 100m podbiegu.