Amatorska Sekcja Piłki Siatkowej GOSiR Jedlicze

W drugim półroczu 2015 roku wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu środowiska sportowego Gminy Jedlicze została reaktywowana sekcja amatorskiej piłki siatkowej. Obecnie sekcja liczy 14 zawodników. Trenerem sekcji jest Pan Andrzej Such. Zawodnicy GOSiR-u zgłoszeni zostali do rozgrywek amatorskiej ligi piłki siatkowej powiatu krośnieńskiego. W rozgrywkach uczestniczy 8 zespołów amatorskich, mecze są ciekawe i stoją na bardzo dobrym poziomie sportowym. Po udanym debiucie obecnie nasza drużyna zajmuje 2 miejsce. Rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem kibiców, którzy licznie przychodzą dopingować naszych zawodników podczas meczów. 

Sekcja może działać dzięki wsparciu Gminy Jedlicze, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

 

GOSiR Jedlicze 2015/2016

 1. Łukasz Orzechowicz

 2. Paweł Rostek

 3. Jarosław Biernat

 4. Grzegorz Biedroń

 5. Piotr Pętlak

 6. Bartłomiej Kazalski

 7. Hubert Jucha

 8. Mateusz Wdowik

 9. Daniel Garbacik

 10. Sławomir Skóra

 11. Damian Pasterczyk

 12. Robert Kochański

 13. Paweł Wójcik

Trener : Andrzej Such

a_0.jpg