WIELKANOCNE TURNIEJE 2018 Z GOSIR-em

IMG_0884_0.JPG W ramach przerwy świątecznej jaka miała miejsce podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych, GOSiR Jedlicze zorganizował cztery turnieje dla dzieci i młodzieży. Były to Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, Turniej Halowej Piłki Nożnej klas 7-ych Szkół Podstawowych i Gimnazjów, Turniej 2-ek oraz 3-ek w Piłce Siatkowej Dziewcząt. I tym razem nie obeszło się bez rzeczowych nagród oraz słodkości dla wszystkich uczestników naszych zawodów. Dla najlepszych drużyn przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary, które z pewnością będą miłym wspomnieniem po wielkanocnych zmaganiach.

A oto poszczególne wyniki z przeprowadzonych konkurencji:

WIELKANOCNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ Szkół Podstawowych

29 marca rozegrano Wielkanocny Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju tym wystartowały 3 drużyny, co wcale nie przeszkodziło na miłe spędzenie wolnego czasu. Zwycięzcę Turnieju wyłoniły mecze grane w systemie „każdy z każdym”. Po ponad godzinnej rywalizacji zwycięzcą okazałą się drużyna GORZANDA FC, która pokonała obie pozostałe drużyny, inkasując wszystkie punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna FC ZIOMKI SPOD BIEDRONKI, która w walce o drugie miejsce pokonała drużynę GUMISI 2:0. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodki poczęstunek.

IMG_0791_0.JPG

WIELKANOCNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ klas 7-ych Szkół Podstawowych i Gimnazjów

3 kwietnia rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców klas 7 i gimnazjów. W turnieju tym wystartowało 6 drużyn nie tylko z terenu Naszej Gminy. Turniej rozgrywany był w jednej grupie systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju został zespół FC TELETUBISIE, który ZDOBYŁ 12 pkt. II miejsce zajęły, tak jak podczas rozgrywek feryjnych, WNUCZKI BABKI TOLKI. Walka o trzecie miejsce rozegrała się pomiędzy TĘCZĄ ZRĘCIN a FC CHLEBNA, gdzie zwycięsko ze spotkania wyszli zawodnicy ze Zręcina, pokonując FC Chlebną 4:0. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

W trakcie trwania turnieju wyłoniony został najlepszy zawodnik, którym została Wiktoria Kubal z zespołu FC TASIEMCE.

WIELKANOCNE TURNIEJE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2-ek i 3-ek

Turniej ten odbył się 29 marca i ponownie cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dziewcząt – prawie 60 z nich stanęło do walki o pierwsze miejsce. W rywalizacji SP (2-ek siatkarskich) łącznie było 13 zespołów, które grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się do jednego seta do 15 pkt. Przy tie-break-u punktem kończącym był zdobyty 20 pkt, bez konieczności różnicy dwóch punktów. O finał walczyły trzy najlepsze drużyny z każdej z grup, a mecze znowu rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął zespół BE-TE-ESY (KATARZYNA HANIEBNIK i NATALIA GIERULA), który w finale zainkasował wszystkie zwycięstwa. Drugie miejsce zajął zespół ZŁOTKI (RÓŻA EKERT i NIKOLA PÓŁCHŁOPEK), a trzecie zespół MINIONKI (WERONIKA FILAR i DOMINIKA STARZYK). Czwarte miejsce wywalczyły SANDRA CHOCHOŁEK i ALEKSANDRA TRYBUS jako KLAUNY Z JEDLICZA. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek. Reszta wyników poniżej.