RELACJE Z PIERWSZYCH ZAWODÓW ORGANIZOWANYCH W RAMACH WAKACJI Z GOSiR-em 2019

IMG_7155_1_0.JPG

I TURNIEJ GP W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2000 I MŁODSI.                                                                                                                                                                                    Jako pierwsi w Wakacyjnych Zawodach z GOSiR-em wystartowali siatkarze plażowi. 26 czerwca do zawodów przystąpiło 7 drużyn w kat. dziewcząt i 9 w kat. chłopców. Grano system „każdy z każdym”. Zawody trwały ponad dziewięć godzin i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Każdy otrzymał słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi otrzymali pamiątkowe medale. Do zobaczenia na kolejnym turnieju 24.07.                                                                                                                                                                                                                                                               KATEGORIA SP. KL. 7-8 I GIMNAZJUM kl.3 (r.2003 i młodsi)

DZIEWCZĘTA

1. KARPATKI (WIKTORIA WITKOŚ, KATARZYNA KONOP)

2. BANANKI (GABRIELA PARADYSZ, MAJA GŁOWACKA)

3. KSERÓWKI (ALEKSANDRA PARADYSZ, NADIA GŁOWACKA)

4. ŁUBNO (ALEKSANDRA JABŁOŃSKA, KLAUDIA GIERLASIŃSKA)

15 pkt.

KATEGORIA SP. KL. 7-8 I GIMNAZJUM kl.3 (r.2003 i młodsi)

CHŁOPCY

1. VC BONGO (GABRIEL KRZANOWSKI, KACPER LIPUT)

2. JASŁO MOSIR (KAROL STYGAR, ANTEK JAROSZ)

3. MOSIR JASŁO II (PIOTR KULIKOWSKI, PAWEŁ STYGAR)

4. AKS RZESZÓW (MACIEJ BRZÓSKA, MICHAŁ CURZYTEK)

5. FC SZEWCE (ŁUKASZ LEPUCKI, NIKODEM LORENS)

6. TSV GRYF (KACPER KONDRAT, HUBERT STAREŃCZAK)

8 pkt.

KATEGORIA PONADGIMNAZJALNA (r. 2000 i młodsi)

DZIEWCZĘTA

1. OLCIAKI (ALEKSANDRA JABŁOŃSKA, ALEKSANDRA WODZIŃSKA)

2. SPALONE DZIUNIE (IZABELA BOLANOWSKA, KAROINA DOBOSZ)

3. BABKI PIASKOWE (WIKTORIA WOSIEWICZ, ALEKSANDRA LIDWIN)

CHŁOPCY

1. MOSIR JASŁO (HUBERT BŁAŻEJOWSKI, BARTOSZ OCHOŃSKI)

2. SKIKA (KAMIL JAWORSKI, PAWEŁ BIEDKA)

6. HAKUNA MATATA (GABRIEL KRZANOWSKI, WIKTOR KOZUBAL)

I TURNIEJ GP W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN W KATEGORII OPEN

W ostatnią sobotę czerwca tj. 29.06 miał miejsce pierwszy z trzech Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn. Do Turnieju zgłosiło się łącznie 12 zespołów, z czego trzy po weryfikacji zawodników grały już tylko rekreacyjnie. Zawody kobiet rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta do 21 pkt., natomiast zawody mężczyzn rozegrane zostały systemem „brazylijskim”. Po zaciętej rywalizacji w kategorii mężczyzn wygrała para KOZIOŁ/WITEK pokonując w finale zespół TSV SANOK. III miejsce zajął zespół GOSiR Jedlicze a na IV uplasowali się zawodnicy CZARNI RZESZÓW.

W kategorii kobiet walka o miejsca trwała do ostatniego meczu. Pierwsze miejsce w Turnieju zajęły BABKI PIASKOWE, drugie miejsce dla OLCIAK-ów, a trzecie dla WOS/KRAW.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną organizację turnieju a sędziom Mateuszowi Górnickiemu oraz Zenonowi Wiśniowskiemu za profesjonalne przeprowadzenie meczy. Zapraszamy już za miesiąc.

GOSiR Jedlicze

Wyniki i klasyfikacja:

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

1. TSV SANOK (BODZIAK DAMIAN, BODZIAK DOMINIK)

2. CZARNI RZESZÓW (DAMIAN SKAŁA, FILIP TOMAKA)

3. KOZIOŁ/WITEK (KOZIOŁ MARCIN, WITEK KONRAD)

4. KOZUBAL/ŻYŁA (KOZUBAL MICHAŁ, ŻYŁA TOMASZ)

5. ASY A-klasy (LEPUCKI ŁUKASZ, BARGIEL KONRAD)

6. GOSiR JEDLICZE (ORZECHOWICZ ŁUKASZ, JUCHA HUBERT)

KATEGORIA OPEN KOBIETY

1. BABKI PIASKOWE (WIKTORIA WOSIEWICZ, ALEKSANDRA LIDWIN)

2. OLCIAKI (ALEKSANDRA WODZIŃSKA, ALEKSANDRA JABŁOŃSKA)

3. WOS/KRAW (BEATA WOSIEWICZ, KAROLINA KRAWCZYK-TWARÓG)

ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE w DOBIESZYNIE

W Gminnych Zawodach Sportowo Pożarniczych, które 30 czerwca br. odbyły się na stadionie LKS Victoria Dobieszyn wystąpiło 17 drużyn, w  tym: MDP dziewczęta (Męcinka, Żarnowiec), MDP chłopcy (Męcinka, Podniebyle, Poręby), drużyny kobiece (Dobieszyn), seniorzy z Gminy Jedlicze (Długie, Dobieszyn, Poręby, Potok, Męcinka, Podniebyle, Piotrówka), seniorzy reprezentujący Miasto Krosno (Turaszówka, Polanka, Suchodół) w tym MDP dziewczęta (Turaszówka).

Strażacy rywalizowali ze sobą w sztafecie, rozwinięciu bojowym MDP, ćwiczeniach bojowych i ćwiczeniu musztry. Zawodnicy wykazali się dużą sprawnością fizyczną oraz dyscypliną. Najlepsze wyniki tego dnia osiągnęły drużyny:

1. OSP Dobieszyn - 258,3

W grupie A seniorów z Gminy Jedlicze  bezkonkurencyjni okazali się druhowie z OSP Długie, którzy wygrali sztafetę, ćwiczenie bojowe i musztrę.

3. OSP Krosno - Suchodół - 158,7

Najlepszą drużyną w ćwiczeniu musztry  z grupy MDP została drużyna z Podniebyla natomiast w grupie A seniorów drużyna z Długiego.

Najmłodsza zawodniczką zawodów została Wiktoria Fijałkiewicz z OSP Poręby, natomiast najmłodszym zawodnikiem Jakub Pudło z OSP Podniebyle. Najstarszym zawodnikiem zawodów został Prezes OSP Piotrówka Andrzej Szopa.

IX RAJD ROWEROWY Z GOSiR-em

W ostatni weekend czerwca miał miejsce kolejny już dwudniowy rajd rowerowy zorganizowany przez GOSiR Jedlicze. Łącznie trasa rajdu liczyła ponad 160 km i wiodła przez malownicze okolice Beskidu Niskiego. W pierwszym dniu trasa zaczynała się w Jedliczu i prowadziła przez Nowy Żmigród, Krzywe aż do Uścia Gorlickiego, gdzie po zakwaterowaniu uczestnicy wyruszyli na kolejny etap trasy, który wiódł nad Zalew Klimkówka. W drugim dniu rajdu droga powrotna wiodła zaś przez Małastów, Wapienne oraz Dębowiec, ostatecznie kończąc się w Jedliczu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile na trasie. Szczególne podziękowania kierujemy do Bartosza Smolaka za profesjonalną opiekę na trasie rajdu. Zapraszamy na kolejny rajd już za rok.

WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ kl. IV-VI SP z GOSIR-em

W pierwszy poniedziałek lipca tj 1.07 rozegrany został Wakacyjny Turniej w Piłce Nożnej Chłopców dla Szkół Podstawowych. W turnieju tym wystartowało tylko dwa zespoły – zespół z Dobieszyna oraz Nafta Splast Jedlicze. Rozegrały one ze sobą dwa mecze (mecz i rewanż). Obydwa zakończyły się zwycięstwem Nafty 10:1 i 8:1. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowe medale oraz puchary.

Miejmy nadzieję, że kolejny turniej piłkarski organizowany dla młodzieży starszej, będzie cieszył się większym zainteresowaniem ze strony chłopaków.