Siłownia

silownia_1.jpg

Treningi w siłowni prowadzone są przez instruktorów sportu. Trenować może każdy niezależnie od stopnia zaawansowania. Niniejszym pragniemy gorąco zachęcić do skorzystania z bogatej oferty naszej siłowni. Siłownia działająca przy hali sportowej w Jedliczu swoją działalność zapoczątkowała w 2004 roku. Do dnia dzisiejszego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Jedlicze oraz gmin sąsiednich.

Na naszej siłowni panuje miła i koleżeńska atmosfera, a zgromadzony sprzęt treningowy pozwoli Państwu na osiągniecie wyznaczonego celu. Obiekt posiada dwa pomieszczenia do ćwiczeń, przeznaczony jest zarówno dla Pań i Panów w każdym przedziale wiekowym, niezależnie od stopnia zaawansowania. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań proponujemy Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, redukujące tkankę tłuszczową lub zwiększające masę mięśniową.

IMG_2272_0.JPG IMG_2274_0.JPG 

Siłownia wyposażona jest w sprzęt umożliwiający wszechstronny trening umięśnienia. Do dyspozycji są zarówno wolne ciężary tj. sztangi i hantle, zalecane głównie w treningu budującym masę mięśniową, jak i maszyny stosowane w cyklach poprawy jakości umięśnienia. W siłowni znajdziecie Państwo nowo zakupiony sprzęt aerobowy tj. rowerek treningowy umożliwiający poprawę wydolności organizmu, profesjonalną bieżnie, orbitrek, stepy itp. Mamy nadzieję, że sprzęt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem ćwiczących, w szczególności wśród Pań. Klient znajdzie u nas sprzęt renomowanych marek takich jak: Hes, Conan, Szultka, York, Hektor. Różnorodność stanowisk stwarza idealne warunki do treningu obwodowego, a także pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego treningu kulturystycznego. Siłowni posiada łącznie 22 stanowiska do ćwiczeń. Zajęcia odbywają się pod okiem instruktorów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, u których można zaczerpnąć fachowej porady. Klient korzystający z siłowni ma do dyspozycji szatnię wraz z pełnym zapleczem sanitarno – higienicznym. Bezpośrednio przy obiekcie znajdują się także bezpłatne parkingi dla naszych klientów. Chcąc skorzystać z siłowni należy zakupić u obsługi jednorazowy bilet wstępu lub karnet upoważniający do korzystania przez jeden miesiąc od dnia zakupu. Ceny za usługi znajdziemy na stronie głównej w zakładce /Cennik/. Troszcząc się o swoje ciało, inwestujesz we własną przyszłość. Wszystkich sympatyków sportów siłowych zapraszamy do korzystania z naszego obiektu. Dołącz do nas a efekty przerosną Twoje oczekiwania!

IMG_2275_0.JPG IMG_2276_0.JPG

Informacje o korzystaniu z siłowni udzielają instruktorzy ośrodka obsługujący siłownię w godzinach:

  • poniedziałek - sobota siłownia czynna jest od godzin rannych tj. 9.00 - 21.30,
  • niedziela od 13.00 - 19.00

tel. (13) 43 814 30 wew. 22 oraz sekretariat ośrodka od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 tel. (13) 43 814 30 wew. 20

IMG_2279_0.JPG IMG_2281_0.JPG