VIII Bieg Uliczny „Jedlicka Siódemka” VIII Bieg Uliczny „Jedlicka Siódemka”

7_10_0.JPGVIII edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego "Jedlicka Siódemka"  już za nami. Wśród panów po raz piaty z rzędu triumfował Hubert Wierdak, natomiast wśród pań najlepsza okazała się Aneta Klocek. W kategorii Nordic Walking zwyciężyła Elżbieta Styś oraz Marcin Michalec.

Bieg główny oraz zawody dla dzieci i młodzieży cieszyły się dużą popularnością o czym świadczy liczba zawodników biorących udział w imprezie. W sumie wystartowało 258 sportowców, z tego 138 biegaczy, 24 zawodników Nordic Walking i 96 dzieci.

W tym roku pogoda sprzyjała wszystkim uczestnikom zawodów odbywających się w Jedliczu i była wymarzona do poprawiania rekordów życiowych. Ceremonii otwarcia "Jedlickiej Siódemki" i wręczania nagród dokonali: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Woźniak oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak. Na mecie wszyscy uczestnicy "Jedlickiej Siódemki" otrzymali pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek. Najszybszymi biegaczami z Gminy Jedlicze wśród pań były: Anna Skóra 3 miejsce w kategorii open, Agnieszka Janocha 7 pozycja, Urszula Honkisz-Godlewska 12 miejsce, wśród panów Wojciech Pelczar  który uplasował się na 5 pozycji, Mateusz Haczela który bieg ukończył na 8 miejscu oraz Dominik Och - 16 na mecie zawodów.

W kategorii open pań i panów biegacze, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, w pozostałych kategoriach  - dyplomy oraz puchary.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji biegu.