SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA 2018 Z GOSiR-em

IMG_1209_0.JPGW ramach Dnia Dziecka w tym roku GOSiR Jedlicze zorganizował pięć turniejów dla dzieci i młodzieży. Były to Turniej Piłki Nożnej, Turniej Tenisa Stołowego, Turniej 3-ek Mieszanych w Piłce Siatkowej, Turniej Łuczniczy oraz Zawody Wędkarskie.

I tym razem nie obeszło się bez nagród oraz słodkości dla wszystkich uczestników naszych zawodów. Dla najlepszych drużyn przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, które dla zwycięzców z pewnością będą miłym wspomnieniem po przebytych zmaganiach sportowych.

A oto poszczególne wyniki z przeprowadzonych konkurencji:

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Był to turniej zorganizowany jako pierwszy z pięciu jakie zostały przygotowane dla dzieci w ramach Ich Święta. Rozpoczął się on o godz. 9:00 1 czerwca i prawdopodobnie dlatego frekwencja nie dopisała tak, jak oczekiwali tego organizatorzy. Do zawodów przystąpiło tylko sześcioro uczestników. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Klaudia Król, II miejsce Małgorzata Jurusik a III miejsce Karolina Przybyła – wszystkie z Jaszczwi. U chłopców I miejsce zajął Dominik Jaśkiewicz, II miejsce przypadło Danielowi Uliaszowi, a III miejsce wywalczył Krystian Uliasz.

IMG_1130_0.JPG

IMG_1138_0.JPG

TURNIEJE W PIŁCE SIATKOWEJ DRU ZYN MIESZANYCH 3-ek

Na ten turniej frekwencja dopisał - cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i chłopców– 12 zespołów stanęło do walki o pierwsze miejsce. Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się do dwóch setów do 20 pkt., gdzie 20 pkt był punktem końcowym. O finał z każdej z grup walczyły dwie najlepsze drużyny z każdej z grup, a mecze znowu rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął zespół BAWIMA (MAGDALENA KIJOWSKA, WIKTORIA WOSIEWICZ, BARTOSZ SZARŁOWICZ), który w finale zainkasował wszystkie zwycięstwa. Drugie miejsce zajął zespół NOŁNAME (ALEKSANDRA MŁOCEK, IZABELA BOLANOWSKA, KRZYSZTOF BEK), a trzecie zespół ZAWODOWI AMATORZY (ALEKSANDRA WEWIÓRSKA, ALEKSANDRA WODZIŃSKA, MICHAŁ JANOCHA). Czwarte miejsce wywalczył SZCZYRK (MAJKA STAREŃCZAK, PAULA JASIŃSKA, KACPER PIOTROWSKI), który po oddaniu walkowera w ostatnim meczu straciły szansę na podium. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek. Reszta wyników poniżej.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

2 czerwca w sobotę na Orliku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu rozegrano Turniej Piłki Nożnej chłopców. W turnieju tym wystartowało tylko 2 drużyny, które zagrały ze sobą jeden mecz. Po zaciętej walce 4:3 wygrał zespół GORZANDA FC. II miejsce przypadł WODZIE GAZOWANEJ SAGURA. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

TURNIEJ ŁUCZNICZY

W niedzielę 03.06.2018 r. na torach łuczniczych w Moderówce odbył się turniej dla dzieci. W zawodach wzięło udział 11-ścioro dzieci i w tym dniu każdy mógł poczuć się zwycięzcom.

Dziękujemy za przybycie Pani Burmistrz Jolancie Urbanik , Radnemu Gminy Panu Krzysztofowi Gałuszce oraz Dyrektorowi GOSiR-u Jedlicze Pana Wojciechowi Florczakowi.

Dziękujemy za zorganizowanie i ufundowanie pamiątkowych pucharów oraz słodyczy.

Trener sekcji łuczniczej Wojciech Myśliwiec wraz z rodzicami i działaczami sekcji .

ZAWODY WĘDKARSKIE

Również w niedzielę miały miejsce zawody wędkarskie. Ogółem wystartowało 13 zawodników w dwóch grupach wiekowych. Wsród młodzików I miejsce zajęła Aurelia Mędrek łowiąc 7 ryb o łącznej wadze 5,795 kg. II miejsec przypadło Sewerynowi Bożek który złowił 6 ryb o łącznej wadze 2,315 kg. III miejsce zajął Bartosz Znój który przy 2-uch złowionych rybach osiągnał wynik 2,085 kg. W kategorii juniorskiej zwycięzcą został Kamil Bobrowski uzyskując wynik 4,443 kg przy 5-ciu złowionych rybach. II miejsce dla Kamila Mroza – 2-wie ryby 2,025 kg, a III miejsce wywalczył Jakub Korzeniwski – 3 sztuki o wadze 0,980 kg. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody oraz poczęstunek. Nagrody wręczała Pani Burmistrz Jolanta Urbanik, Prezes Koła Pan Waldemar Wiatr, Sędzia główny zawodów Pan Janusz Pieniążek oraz Dyrektor GOSIR Pan Wojciech Florczak.

• BLOK IMPREZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Uzupełnieniem oferty z okazji Dnia Dziecka, był blok imprez przygotowanych dla dzieci i młodzieży w niedzielę 3 czerwca na parkingu przy hali naszego ośrodka. W programie znalazł się występ Teatru „BAZYL” z Rzeszowa, program artystyczny Świetlicowego Kółka Teatralnego „JODŁA BANDA” oraz liczne konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców.