Puchar Polski w kolarstwie górskim - Warszawa

W dniach 4-5 lipca 2020 r. w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Pucharu Polski w kolarstwie górskim. W sobotę swój start zaliczyły dwie nasze zawodniczki sekcji kolarskiej Jedlicze Team Weronika Fałat i Alicja Omachel. Weronika zajęła - 3 miejsce, natomiast Alicja - 11 miejsce. W niedzielę odbyły się starty w kat. Młodzik (13-14 lat) oraz starsze. W kat. Młodziczka wystartowała Sara Bodkowska zajmując ostatecznie 2 miejsce. Z kolei w kat. Młodzik, która była najliczniejszą grupą (blisko 80 zawodników), spośród Jedlicze Team wystartowało 5 zawodników: Jakub Półchłopek, Mateusz Fałat, Wiktor Jeż, Bartosz Gancarz i Dominik Omachel. Chłopcy zajęli następujące miejsca: Jakub Półchłopek - 5 miejsce, Mateusz Fałat - 27 miejsce, Dominik Omachel, Bartosz Gancarz, Wiktor Jeż - ok. 35 miejscu po dwóch okrążeniach. Natomiast w kat. Juniorka Młodsza wystartowała Julia Jeż. Ostatecznie Julia zajęła 11 miejsce.

Drużynowo w klasyfikacji Żak i Młodzik zajęliśmy wysokie 2 miejsce !!